VISOS LOVOS – kokybiškos, stilingos, modernios ir prabangios miegamojo lovos internetu, kurias galime pagaminti ir pagal individualų užsakymą.

Didžiąją dalį produkcijos galime pagaminti pagal individualius norimus išmatavimus bei pasirinkti norimą gaminio spalvą naudojant audinį ar eko odą. Tokiu būdu galite pritaikyti naująją lovą prie savo jau turimo baldų asortimento, bendro namų dizaino ir interjero detalių.

Mūsų lovos yra aukštos kokybės. Mums svarbu, kaip klientas jaučiasi įsigijęs ir naudodamas mūsų lovas, tad gaminame jas iš itin kokybiškų medžiagų bei pasitelkiame šiuolaikiškus dizaino sprendimus. Tikime, kad VISOS LOVOS gali tapti neatsiejama Jūsų kasdienio gyvenimo dalimi, suteikianti Jums išskirtinį komfortą.

Esame orientuoti į malonią klientų patirtį, todėl didelį dėmesį skiriame kokybiškam klientų aptarnavimui. Stengiamės, kad kiekvienam klientui būtų paprasta išsirinkti, užsisakyti ir, žinoma, mėgautis kokybišku produktu. Įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius, apsipirkimo patirtį, atsiliepimus ir nenustojame tobulėti bei augti. 

Tikime savo gaminių kokybe, tad suteikiame 2 metų garantiją visiems mūsų produktams. Pristatome visoje Lietuvoje.

VISOS LOVOS mūsų internetinėje parduotuvėje yra sutaupymas didelės dalies pinigų. Fizinės baldų parduotuvės yra priverstos užsidėti milžiniškus antkainius dėl tarpininkų, didelių parduotuvės bei transporto išlaidų, tačiau pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje to išvengiate. Užsakę Jums patinkantį produktą gausite jį tiesiai iš gamintojo, jam dar nenukeliavus į fizinę parduotuvę ir taip sutaupysite net iki pusės pirkinio kainos.

Rinkoje daug pardavėjų prekiaujančių lovomis – kodėl rinktis mus? Mes jauni, daug siekiantys ir mums tikrai rūpite kiekvienas iš Jūsų.

Būdami prekių importuotojai dirbame tiesiogiai su gamintojais – galite būti tikri, kad nemokate už tarpininkų paslaugas. 

Esame jauni, perspektyvūs ir reiklūs sau. Visi dirbame tai, ką mėgstame, kur geriausiai galime save realizuoti ir kur sukuriame didžiausią vertę. Visada galvojame apie savo darbo naudą klientui. Esame sąžiningi sau, kolegoms, partneriams ir klientams. Bendraujame aiškiai, atvirai, paprastai ir linksmai.