PRISTATYMAS

 

 

Jei užsisakėte lovas, kurių neturime sandėlyje, dauguma užsakymų įvykdoma per 2 – 6 savaites.

Kiekvienos lovos pristatymo terminas skirtingas ir nurodytas jo aprašyme, esant galimybėms šį terminą stengiamės dar labiau sutrumpinti. Lovas dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

 

Visas lovas visoje Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).

 

Lovas dažniausiai pristatome tik savo transportu – saugojame ir rūpinamės pakuotėmis, patys esame atsakingi už lovą tol, kol ji saugiai pasiekia Jūsų namus.

 

Lovos dažniausiai pristatomos nesurinktos, dėžėse arba supakuotos plėvele, bet prie lovų yra pridedama surinkimo instrukcija ir furnitūra.

 

Viena diena prieš lovos pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.

 

Lovų pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei jis nurodytas. Lovos į Kuršių neriją nemokamai pristatomos prisikaupus tinkamam užsakymų kiekiui. Jei turite galimybę, lovas greičiau galite atsiimti nuo perkėlos, kai lovos būna vežamos Klaipėdoje. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

 

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas pakalbėjus telefonu. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu arba sms žinute.

 

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums +37069263070 arba parašykite visoslovos@gmail.com