Patarimai

Ar moterims reikia daugiau miego nei vyrams?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Suaugusiam žmogui vidutiniškai reikia nuo 7 iki 9 valandų miego, kad jaustųsi žvalus. “National Sleep Foundation” atlikti tyrimai rodo, kad moterys linkusios miegoti 11 minučių ilgiau nei vyrai.

Kodėl moterims reikia daugiau miego nei vyrams?

Net 40 procentų moterų dažniau serga nemiga nei vyrai ir beveik du kartus dažniau kenčia nuo nerimo ir depresijos, o būtent tai susiję su nemiga.

Moterys kiekvieną mėnesį ir visą gyvenimą patiria hormoninius pokyčius, kurie turi įtakos jų miego ritmui ir padidina miego poreikį. Pavyzdžiui menstruacijos, nėštumas, pogimdyminis laikotarpis, menopauzė.

Ar moterys iš tikrųjų miega daugiau nei vyrai?

Pagal tyrimus, moterims reikia daugiau miego, bet moterų miegas dažnai būna prastesnės kokybės. Mokslininkai užfiksavo skirtumus tarp vyrų ir moterų pagal tai, kam jie skiria laiką ir kas įtakoja jų miegą. Moterys dažniau nei vyrai pabunda ir anksčiau keliasi vien tam, kad pasirūpintų namiškiais, o tai sutrikdo jų pačių miegą. Geriausiai yra pailsima, kai miegama visą naktį be prabudimų. Pilnos nakties miego metu kelis kartus pereinate įvairias miego fazes – nuo ​​lengvo miego iki gilaus miego. Kai miegas nutrūksta, ciklą pradedate iš naujo, todėl prarandate būtinąjį miegą ir vėl viską tenka kartoti iš naujo.

Ar jums reikia daugiau miego?

Nepriklausomai nuo to, kuriai lyčiai reikia daugiau miego, iš tikrųjų dauguma moterų ir vyrų miega nepakankamai, nepaisant jų amžiaus. Tik 64,5% vyrų ir 65,2% moterų reguliariai miega bent 7 valandas. Dar blogesni skaičiai tarp vidurinių mokyklų moksleivių, ypač jaunų moterų, 71,3% nuolat neišsimiega, o jų kolegos vyrai – tik 66,4%.

Geriausias būdas sužinoti, ar pakankamai miegate, yra tai, ar pabudę jaučiatės žvalūs ir atsigavę. Jei jums sunku užmigti, pabandykite reguliariai mankštintis, nustatyti įprastą miego ir pabudimo laiką, apriboti kofeino ir alkoholio vartojimą ir pagerinti miego aplinką. Sukurkite prieš miegą rutiną, kuri prieš miegą nuramintų jūsų protą ir kūną. Jei nemiga išlieka, pasitarkite su gydytoju, kad nustatytumėte kitus veiksmus, kurių galite imtis, kad pagerintumėte miegą.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https;//visoslovos.lt/