Patarimai

Kuo ypatingas ortopedinis čiužinys?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Ortopediniai čiužiniai yra ypatingi tuo, kad jie turi specialias anatomines zonas, kurias sudaro kietesnės ir minkštesnės dalys.

Minkštesnės dalys yra atraminėse kūno dalyse (pečiai, klubai), dėl to raumenys atsipalaiduoja, sumažėja skausmas ir tirpimas įvairiose kūno vietose.

Kietesnė zona suteikia atramą stuburui, todėl užtikrinama taisyklinga stuburo padėtis miego metu. Viso to rezultatas – tolygiai paskirstytas svoris miegant, atsipalaidavęs ir pailsėjęs kūnas.

„Orto“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „tinkamas“. Ortopedinio čiužinio konstrukcija yra sukurta taip, kad miego metu būtų atpalaiduojami raumenys ir garantuojamas maksimalus poilsis. Miego metu gerinama kraujotaka, išlaikoma taisyklinga stuburo padėtis, aktyvinama medžiagų apykaita, todėl miegas tampa dar kokybiškesnis.

Ortopediniai čiužiniai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios turi savybes prisitaikyti prie kūno linijų, reaguoja į kūno šilumą, greitai atsistato bei yra elastingos.

Tokias savybes turi Multipocket spyruoklės, viskoelastinė medžiaga bei lateksas.

Taigi ortopedinis čiužinys prisitaiko prie jūsų kūno išlinkimų, neišsiguli ir padeda kūnui atsipalaiduoti. Tai puikus pasirinkimas, norint turėti kokybišką poilsį ir puikią sveikatą, kuri prasideda nuo kokybiško miego.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

Visos lovos