Patarimai

Ar reikalingas reguliarus čiužinio siurbimas ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Ar žinojote, kad reguliarus siurbimas gali padėti sumažinti alergenų ir dulkių erkučių skaičių iki minimumo?

Ar prisimenate, kada paskutinį kartą giliai ir kruopščiai išvalėte savo lovą?

Dažniausiai naujai išskalbtos paklodės ir kita patalynė sukuria įspūdį, kad mūsų lova yra šviežia ir švari.

Tačiau po švariais patalais kartais slepiasi daugiau nei Jūs numanote. Tiesą sakant, jūsų čiužinys gali būti reikšminga alergijų ir kitų sveikatos problemų priežastis ir pabloginti tokias ligas kaip astma.

Alergenai, kurie veikia mūsų organizmą: dulkių erkutės, naminių gyvūnėlių pleiskanos, negyva oda ir begalės kitų bakterijų.

Juos pritraukia dažnas užkandžiavimas lovoje, makiažas ir losjonai, kuriuose yra daug pavojingų cheminių medžiagų ir jie taip pat susigeria į jūsų čiužinį.

Ir didžiausias priešas 28 galonai prakaito! Pelėsiai ir grybeliai mėgsta drėgnas vietas, o visas prakaitas, kurį sugeria jūsų čiužinys, skatina bakterijų dauginimąsi.

Todėl išsirinkę naują čiužinį https://visoslovos.lt/ rūpinkitės tinkamai ir čiužinio tarnavimo laikas pailgės bei Jūsų sveikata Jums padėkos!

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/