Patarimai

Didžiausi mitai įsigyjant čiužinį !

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Turbūt visi esame nuėję į parduotuvę ir atsigulę ant čiužinio, kad suprasti ar Jis mums tinkamas?

Skelbiame 4 mitus, kurie dažnai sukasi mūsų galvoje įsigyjant čiužinį

1. „Greitas atsigulimas ant čiužinio salone yra viskas, ko reikia, kad nuspręstumėte pirkti ar ne”

Taip, svarbu apsilankyti čiužinių parduotuvėje ir išbandyti keletą variantų. Bet gulėti ant čiužinio 10 minučių ir miegoti ant jo aštuonias valandas yra visiškai skirtingi dalykai.


2. „Kuo kietesnis čiužinys, tuo jis labiau palaiko.”

Svarbu pasirinkti tokį, kuris atremtų galvą, pečius, klubus ir kojas. Ieškote čiužinio, kuris užtikrintų tinkamą juosmens atramą, o tai reiškia, kad jis padeda palaikyti natūralų stuburo išlinkimą taip, kad jis išliktų „S“ kreive. Jei miegate ant prastos konstrukcijos čiužinio, leidžiančio per toli nugrimzti, jūsų nugara yra panašesnė į apverstą raidę C.

3. „Mano mamai patinka šis čiužinys, taigi man jis puikiai tiks.”

Labai tikėtina, kad čiužinys, apie kurį kalba jūsų mama, geriausia draugė ar bendradarbė, jums nebus idealus. Čiužinys negali teikti vienodos atramos ir išlaikyti tiek pat laiko 120 kilogramų sveriančią vyresnio amžiaus moterį ir 250 kilogramų sveriantį vyrą, kuris reguliariai kilnoja svorius ir kenčia nuo raumenų skausmo.

4. „Išsirinkti sau tinkamą čiužinį yra labai sunkus darbas.”

Netiesa! Apsipirkimas su https://visoslovos.lt/ kur kas palengvins Jūsų apsipirkimą. Mes neturime pardavėjų, turime miego ekspertus. Uždavus Jums keletą klausimų, jie nurodys kelias čiužinio parinktis. Visa apsipirkimo patirtis bus daug greitesnė ir be streso, nei dabar įsivaizduojate.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/