Patarimai

Kaip panaikinti dėmę ant čiužinio ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Išpylėte kavą ir ant jūsų čiužinio liko dėmė? Dar ne viskas prarasta!

Nedelsdami įspauskite švarų, sausą rankšluostį į čiužinį, kad sugertų skystį, o toliau sekite nurodymus:

Jei jūsų čiužinys šlapias nuo kūno skysčių, pvz., šlapimo ar kraujo, turėsite naudoti fermentinį gamintojo nurodytą valiklį. Kitas dėmes galima pašalinti mišiniu iš 2 dalių vandenilio peroksido ir 1 dalies skysto indų plovimo skysčio. Dantų šepetėliu įtrinkite dėmių valiklį į čiužinį, o po 5 minučių nuvalykite vėsiu drėgnu skudurėliu.

Išdžiovinkite mažas dėmeles plaukų džiovintuvu. Nukreipkite plaukų džiovintuvą į drėgną vietą ir naudokite šiltą, o ne karštą padėtį. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, neleiskite plaukų džiovintuvui judėti.

Deja, čiužinio džiovinimui laikas yra būtinas. Jei čiužinys permirkęs, pavyzdžiui, dėl lubų nesandarumo, nakčiai geriau pasirūpinti miegojimo vieta, nes čiužinio džiuvimo trukmė gali būti net iki 24 valandų.

Uždengę čiužinį paklode ir patalyne, kai jis šlapias, augs pelėsis, o tai pavojinga jūsų sveikatai.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/