Patarimai

Kada laikas keisti čiužinį ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Kokybiškas ir geras čiužinys yra investicija į save, į savo sveikatą ir be abejonės į kokybišką miegą.

Dažnai išoriškai čiužinys atrodo gerai, tačiau jį būtina prižiūrėti, reguliariai valyti, išsiurbti ir užtikrinti tinkamą ventiliaciją. Nes tinkamai prižiūrimas čiužinys tarnaus tikrai ilgiau, tačiau ne amžinai.

VISOS LOVOS komanda rekomenduojama čiužinį keisti kas penkis, septynerius metus. Nes ir gerai prižiūrimas čiužinys per šį laikotarpį sukaupia savyje dulkių ir praranda savo gerąsias savybes. Jeigu gulėdami pradedate jausti nelygumus, taip pat jaučiate jog čiužinys įdumba ir atsiranda kiti nemalonūs pojūčiai, vadinasi jūsų čiužinio laikas baigėsi ir jį reikia keisti.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/