Patarimai

Kokia pietų miego nauda žmogaus organizmui ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Nacionalinis miego centras tvirtina, kad pietų miegas reikalingas daugeliui žmonių. Nes pietų miegas būna lyg atgaiva ir energijos pasikrovimas likusiai dienos daliai.

Mokslininkai teigia, kad 20 minučių trukmės miegas yra geriausias būdas atsigauti. Toks trumpas miegas leidžia jūsų protui ir kūnui pailsėti neįeinant į gilesnius miego etapus ir jaustis pailsėjusiais bei žvaliais.

Dienos miego nauda organizmui:

Daugelis tyrimų rodo, kad pietų miegas mažina mieguistumą dienos metu.

Darbuotojams, dirbantiems pamainomis, miegojimas gali pagerinti budrumą ir reakcijos laiką.

Dienos miegas padeda patenkinti vaiko kasdienius miego poreikius, 9–17 valandų miego per parą, atsižvelgiant į amžių.

Dienos miegas suaugusiems padeda kompensuoti miego trūkumą naktį.

VISOS LOVOS komanda rekomenduoja užmigti iki 14 val., kad jūsų dienos miegas mažiau paveiktų jūsų nakties miegą ir nebūtų sunkumų užmiegant. Jei miegate pietų miego ir jaučiatės žvalūs, tuomet toks trumpas poilsis jums puikiai tinka. O jei miegate ir jaučiatės vis tiek pavargę, bandykite koreguoti savo miego laiką.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/