Patarimai

Kaip išsirinkti miegamojo lova ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Miegamajame svarbiausias akcentas yra miegamojo lova. Ir tai neginčijama! Kaip išsirinkti miegamojo lovą ant kurios praleisite mažiausiai trečdalį paros laiko? Apie lovos čiužinį nekalbėsime, nes tai jau kita tema.

 
Lovos ilgis:

Miegamojo lova turi būti ilgesnė už Jūsų ūgį bent 20 centimetrų. Priešingu atveju miegosite arba nuolat atsirėmęs į lovos kraštą, arba susirietęs. Taigi taupyti centimetrus ar eurus šioje vietoje neverta.

Su lovos atlošu ar be:

Štai kur geras klausimas. Atsakymas priklauso nuo to, kokio dydžio kambaryje miegamojo lova stovės. Jei kambarys nedidelis, atlošas dar labiau sumažins kambario erdvę – na, bent jau vizualiai. Nors kita vertus – lovos atlošas praverčia mėgstantiems padrybsoti priešais TV ekraną. Bet tik retais atvejais lovos atlošas būna tokio patogaus kampo, kad po pusvalandžio nesuskaustų nugaros.

Lovos aukštis:

Verta susimąstyti apie sėdimos ir gulimos lovos dalies aukštį. Lova turi būti tokia aukščio, kad ant jos atsisėdus ir kojas padėjus ant grindų, Jūsų sėdima padėtis būtų 90 laipsnių kampo. Taip išlipsite patogiau, o ir įsikibti niekur nereikės.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/