Patarimai

Kas yra ortopediniai čiužiniai ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Jei ieškote naujo miego pagrindo, Jums pravartu žinoti, kuo skiriasi ortopediniai ir įprasti čiužiniai. Ortopediniai palaiko įprastą, natūralią stuburo padėtį, prisitaiko prie Jūsų kūno fizinių išlinkimų.

Kokią padėtį Jūs bepasirinktumėte, čiužinys neišsigulės, o kūno raumenys, sąnariai ir sausgyslės nebus įtempti ir suspausti. Jums miegant raumenys atsipalaiduos – pailsėsite itin gerai. Stuburas bus taisyklingoje padėtyje, taip pat suaktyvės medžiagų apykaita. Visa tai lemia ne tik puikų poilsį, bet ir leidžia sveikai gyventi.

Kas yra ortopedinis čiužinys?

Jeigu kamuoja nugaros skausmai ar kiti stuburo srities negalavimai, tuomet ortopediniai čiužiniai verti Jūsų dėmesio. Kita vertus, jeigu miegate ant įprasto čiužinio ir jaučiatės gerai, nėra būtinybės jį keisti.

Tačiau tokiu atveju turite būti tikri, kad Jūsų čiužinys yra kokybiškas. Naudojantis nekokybišku galima pažeisti nugaros smegenis. Tokio „poilsio“ rezultatas gali pasibaigti sutrikusia kraujotaka, kuri ilgainiui lems ne tik prastą miego kokybę, bet ir įvairius skausmus.

Kas yra ortopedinis čiužinys ir kuo jis skiriasi nuo įprasto čiužinio?

Ortopedinis („orto“ gr. – „tinkamas“) čiužinys paprastai turi konstrukciją, kuri palaiko įprastą, natūralią stuburo padėtį, prisitaiko prie Jūsų kūno fizinių išlinkimų. Kokią padėtį Jūs bepasirinktumėte, čiužinys neišsigulės, o kūno raumenys, sąnariai ir sausgyslės nebus įtempti ir suspausti.

Būtent ortopedinis čiužinys yra viena iš profilaktikos priemonių esant  skrandžio opos, skoliozės, hipertonijos, radikulito, širdies ligų ir kitų negalavimų,  kurie mažina gyvenimo trukmę, simptomams. Rinkdamiesi tinkamą ortopedinį čiužinį Jūs investuojate ne tik į gerą nuotaiką, bet pirmiausiai – į savo sveikatą.

Visus čiužinių užpildus galima suskirstyti į brangius ir nebrangius. Paprastai nebrangiuose čiužiniuose yra sintetiniai užpildai, o brangesni užpildomi natūraliomis medžiagomis.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/