Patarimai

Kaip miegas įtakoja kūno svorį?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Jei norite padailinti kūno formas ir numesti šiek tiek svorio, jums nieko daryti nereikia, tiesiog miegoti daugiau. Neįtikėtina, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad miegojimas valandą ilgiau, nei įprastai, gali būti veiksminga svorio metimo priemonė.

“National Sleep Foundation” aprašė atliktą tyrimą, kai jame dalyvaujantys dalyviai per 2 savaites suvartojo 270 kalorijų mažiau ir miegojo valanda ilgiau, nei įprastai. Dalyvių kūno masės indeksas (KMI) buvo nuo 25 iki 29,9 visi turėjo antsvorio.

Tie dalyviai, kurie miegojo ilgiau, per 2 savaites numetė apie 900g. Kiti dalyviai, kurie miegojo įprastai, per tas pačias 2 savaites priaugo apie 450g. Įprasta dalyvių dienos veikla nepasikeitė.

Anot mokslininkų, per 3m. miegant bent 1 valanda ilgiau, gali numesti net 12kg, nors skamba neįtikėtinai, bet tai įrodo atlikti tyrimai.

Rekomenduojamas 8,5 val. miegas gali būti puikus būdas sumažinti alkį, užkandžiavimą, mažiau valgyti, skatinti sveikesnius mitybos įpročius. Būtent miegas veikia smegenų hormonus, kurie sukelia alkį, o tai įtakoja kalorijų suvartojimą. Dažnai antsvoris siejamas su prastu miegu, o šis tyrimas buvo pirmasis, kuris nagrinėjo ir atskleidė koks yra miego poveikis organizmui.

Mokslininkai nustatė, kad miego problemų turintiems žmonėms yra daug sunkiau numesti svorio nei tiems, kurie miega ilgiau nei 7 valandas.

Išvada labai paprasta – miegokite ilgiau, jauskitės geriau.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

Visos lovos