Patarimai

Kokį čiužinio užpildą rinktis?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

sdsdd

Čiužinio pasirinkimas yra neišsemiama tema. Retas kuris sugalvojęs įsigyti naują čiužinį ima ir nusiperka jį taip lengvai, lyg naujas kojines. Prieš įsigyjant, būtinai reikia pasigilinti iš ko sudarytas čiužinys ir kaip mėgstate miegoti. Būtent miego įpročiai nulemia čiužinio pasirinkimą.

Apžvelgsime kokios pagrindinės medžiagos sudaro čiužinį ir kuo jos ypatingos:

Putų poliuretanas yra pagrindinė medžiaga, naudojama čiužinių gamyboje, ji yra tvirta ir sudaro tvirtą pagrindą stuburui. Toks čiužinys prisitaiko prie miegančiojo kūno formų ir svorio, užtikrina pakankamą minkštumą ir šilumą.

Standartinis profiliuotas putų porolonas užtikrina gerą oro cirkuliaciją, iš čiužinio lengviau pašalinama drėgmė, neleidžia kauptis dulkių erkutėms.

Padidinto elastingumo putų poliuretanas (HR) pasižymi puikiu elastingumu, itin geru oro pralaidumu ir ilgaamžiškumu, užtikrinamas maksimalus komfortas.

Viskoelastinis putų poliuretanas reaguoja į žmogaus šilumą, todėl čiužinys tobulai prisitaiko prie kūno formų, sugeria judesius, išlieka stabilus. Tokie čiužiniai yra higieniški, antialerginiai, elastingi bei gerina kraujo apytaką.

Kokoso plaušo užpildas yra ekologiškas, ilgaamžis ir itin laidus orui, todėl ant jo ilsėtis nebūna per karšta net karščiausią dieną. Kokoso plaušas išlieka tvirtas net drėgnose patalpose, o plaušo storis turi įtakos čiužinio kietumui – kuo jis didesnis, tuo kietesnis čiužinys.

Kišeninės pocket spyruoklės suteikia kūnui atramą būtent ten, kur reikia. Kiekviena čiužinio spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinę kišenėlę, todėl juda tik ta vieta, kur yra kūno svoris. Miegant dviese, čiužinys išlieka stabilus.

Multipocket spyruoklių čiužinys garantuoja didesnę atramą kūnui, kadangi spyruoklių kvadratiniame metre yra beveik dvigubai daugiau, nei Pocket čiužinyje. Tai itin tvirtas, kietesnio miego pagrindo čiužinys.

Dauguma čiužinių yra sudaryti iš kelių anatominių zonų ir turi kelias užpildo rūšis, kurios sluoksniuojamos pagal čiužiniui tenkančią kūno apkrovą. Tokiu būdu gaunamas tvirtas, ilgaamžis ir patogus čiužinys, kuris sukuria maksimalų komfortą.

Čiužinį rinkitės pagal patogumą Jums, čia nėra vienos taisyklės visiems. Čiužinio pasirinkimas yra individualus dalykas.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

Visos lovos