Patarimai

Kaip pašalinti gyvūnų plaukus nuo audinio ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Guminės pirštinės! Tiesiog užsimaukite pirštines, sukamaisiais judesiais patrinkite čiužinio vietas, taip lengvai plaukai susigumuliuos ir galėsite juos nurinkti rankomis.

Statinė elektra – prisiminkite vaikystę, kai įtrinta liniuotė į marškinius įsielektrina, o pridėjus prie plaukų, juos pakelia! Tiesą sakant, tai labai veiksmingai pašalins jūsų augintinio plaukus.

Paimkite pėdkelnes, užsidėkite ant rankos ir patrinkite. Nailoninės kojinės sukurs statinę elektrą, dėl kurios plaukeliai prilips prie pėdkelnių. Šis principas veikia ir su elektrostatiniu šepečiu, specialiai sukurtam šiam tikslui!

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/