Patarimai

Kaip prižiūrėti čiužinį ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Čiužinys yra kasdienio naudojimo prekė, todėl jį prižiūrėti labai svarbu. Nes tokiu būdu prailginsime čiužinio tarnavimo laiką bei miegosime komfortiškai ir patogiai.

Viena iš svarbių čiužinio priežiūros priemonių yra čiužinio vartymas, nes tai turi labai daug įtakos čiužinio ilgaamžiškumui.

VISOS LOVOS komanda rekomenduoja kelis kartus per metus čiužinį apsukti, nes tada labiausiai įdumbančios vietos grįš į pradinę padėtį, o dvipusius čiužinius rekomenduojame apversti 2-3 kartus į metus. Paprastai viena čiužinio pusė yra minkštesnė, o kita kietesnė.

Sukeisdami puses ir gulėdami ant skirtingo kietumo čiužinio pusių, galite išspręsti ir nedidelių nugaros skausmų priežastis. Tad čiužinio vartymas turi ne tik čiužinio ilgaamžiškumo, bet ir sveikatos privalumų.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/