Patarimai

Kaip sukurti miegamojo dizainą ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Miegamasis – tai erdvė, kurioje ne tik ilsimės, bet ir sutinkame naują dieną. Malonus poilsis neatsiejamas nuo aplinkos: vyraujančių spalvų, interjero detalių. Miegamojo aksesuarai – puikus sprendimas, jei norite įrengti jaukų, širdžiai mielą miegamąjį savo namuose. Štai keli patarimai, kaip pasirinkti tinkamus aksesuarus miegamajam!

Kažin ar rasite geresni miegamojo akcentą už lovą. Ji didelė, patogi, kambaryje užima daugiausiai vietos. Tad ją reikėtų tik išryškinti.  Norint į miegamojo kambarį įnešti stilingumo į pagalbą reikėtų pasitelkti įvairius pledukus, bei pagalvėles.

Tam labiausiai tinka dėmesį traukiančios ryškios ar gausiai raštuotos lovatiesės. Jų gali būti ir ne viena. Pavyzdžiui, ant pagrindinės vienspalvės lovatiesės galima kojūgalyje patiesti kontrastuojantį užtiesalą, o galvūgalyje išdėstyti tokios pat spalvos pagalvėles.

Pati subtiliausia detalė miegamajame – patalynė. Raštų, spalvų gausa čia begalinė, tačiau svarbiausia atkreipti dėmesį į jos kokybę. Gamintojai siūlo pačių įvairiausių ir prabangiausių medžiagų (šilkas, medvilnė, drobė), spalvų paletę – nuo klasikinės baltos, margos, raštuotos, iki tamsių atspalvių.

Nevertėtų pamiršti, kad patalynė tai netik interjerą puošianti detalė – ji visų pirma skirta patogiam ir saldžiam nakties miegui. Būtent patalynei  pinigų gailėti nevertėtų, nes nuo audinių, kuriais kūną apgaubiate kiekvieną naktį, priklauso jūsų pačių ir jūsų artimųjų sveikata, bei miego kokybė.

Pradėti rinktis patalynę savo miegamajam, pirmiausia, derėtų nuo audinio medžiagos. Ji turėtų būti iš natūralaus pluošto, o ne sintetikos, kad miegant leistų jūsų odai kvėpuoti, kad būtų laidi orui, nesikauptų grybeliai, ir nesiveistų dulkių erkutės.

Miegamajame be lovos reikia ir kitų funkcionalių, jaukumo suteikiančių baldų. Šalia lovos pasistatę naktinį staliuką ant jo galėsite drąsiai pasistatyti ąsotį vandens, vazoninę arba vazoje pamerktą gėlę, pasidėti gerą knyga.

Be to, naktinis staliukas, esantis tokio paties dizaino kaip ir lova, tikrai papuoš jūsų kambarį. Be išvardintų dalykų, ant savo naktinio staliuko drąsiai laikykite ir kitus reikalingus ar tiesiog gražius daiktus, išsidėliokite savo asmeninį rinkinį. Staliukas neturi būti tobulai tvarkingas, svarbu, kad jis tiktų, patiktų ir atskleistų jūsų individualumą, kadangi būtent tai padės kuriant asmeninį interjerą.

Kiliminė danga, šalia lovos tikrai gana svarbi miegamojo kambario detalė, kadangi nuo pirmojo žingsnio iš lovos, priklauso didžioji dalis savijautos, kurią jausime dieną.

Taip pat tai labai įtakoją ir mūsų nuotaiką. Juk kur kas maloniau, ką tik pabudus žengti žingsnį ant minkšto ir pūkuoto kilimo, į kurį tiesiog maloniai įneria mūsų pėda, negu lipant iš lovos, pačiu pirmu prisilietimu pajusti nejaukų kietumą, ir šaltų grindų prisilietimą.

Be to, kilimai taip pat puiki interjero detalė, papildanti jūsų miegamojo įvaizdį. Tai gali būti vientisa kiliminė danga, arba atskiri kilimėliai šalia lovos. Spalva bei tekstūra priklauso nuo jūsų kuriamo interjero, bei jūsų poreikių.

Svarbiausia neperspausti ir nepadauginti miegamojo aksesuarų, kad visa tai atrodytų tvarkinga ir skoninga.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/