Patarimai

Kaip išsirinkti spalvas miegamajame ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Nuo seno yra žinoma, kad spalvos veikia žmogaus nuotaiką bei psichologinę būseną. Netinkamas miegamojo spalvų pasirinkimas neabejotinai gali paveikti jūsų nuotaiką bent jau porai valandų prieš jums išeinant iš namų. Todėl Miegamajame spalvos turi būti tokios, kad jame galėtume atsipalaiduoti, jaustumėmės jaukiai ir patogiai.

Žvelgiant į šiandieninį vartotoją, galima susidaryti nuomonę, kad populiariausia miegamojo spalva – ruda ir visi jos atspalviai, taip pat pilkos, smėlio spalvos ir rusvos deriniai. Tokie šilti tonai sukuria jaukumo ir ramybės.

Taip pat, vis dažniau laikomasi nuomonės, kad balta ir juoda spalvos yra klasika, todėl kuriant miegamąjį šių spalvų tematika miegamasis atrodys subtiliai ir elegantiškai. Tačiau vien tik baltos spalvos miegamasis gali atrodyti labai nuobodžiai.

Balta spalva, žinoma, nesukuria tokios slogios nuotaikos, kaip juoda, bet ir nedžiugina, nesuteikia žvalumo. Todėl miegamajame geriau vengti vien juodos ar baltos spalvos. Jei jas mėgstate, tuomet žaiskite kontrastais, raštais ir faktūromis. Įliekite ir keletą kitų spalvų pvz., raudonas užuolaidas, šviestuvus arba patalynę.

Žinoma, renkantis spalvas miegamajam vertėtų atkreipti dėmesį ne vien į vyraujančias tendencijas, bet ir į miegojimo įpročius. Jeigu mėgstate anksti keltis, pradėti darbą nuo ryto, pasirinkite gaivias ir šiltas spalvas – jos. Jeigu labiau esate vakarinis „paukštis“, miegamajame naudokite šaltas ir raminančias spalvas.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/