Patarimai

Kodėl svarbus miego režimas ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Kokybiškas, geras miegas yra svarbus psichinei, fizinei sveikatai bei savijautai.

Miegas dažnai veikia kaip vaistas nuo daugelio ligų. Miegant mūsų kūnas atsipalaiduoja, pailsi ir pamiršta, kad pavargo.

Miego trūkumas gali turėti didelės įtakos mūsų imuninei sistemai, ypač tada kai reikia atsigauti po ligos ir sustiprėti. Miego įpročiai turi labai daug įtakos savijautai, dėl to skirtingu laiku eidami miegoti ir keldamiesi, kartais jaučiamės pailsėję, o kartais pavargę ir nesuprantame kodėl taip skiriasi mūsų savijauta.

Labai svarbu turėti miego režimą keltis ir eiti miegoti tuo pačiu laiku, kad tai taptų įpročiu, kuris įtakoja poilsio kokybę, savijautą ir nuotaiką, su kuria prabundame kiekvieną rytą.

Poilsis ir gera miego kokybė, tai energijos užtaisas visai jūsų dienai. Energija ir gera nuotaika lydės Jus visą dieną, jei miegosite pakankamai laiko ir komfortiškoje aplinkoje.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/