Patarimai

Kodėl svarbus vaiko čiužinys?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Būdami tėvais, natūralu, kad norite padaryti viską, ką galite, kad jūsų vaikas augtų sveikas ir laimingas.

Kaip ir suaugusiems, patogus ir atraminis čiužinys vaikams vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant gilų, atkuriamąjį miegą, kurio reikia jų augančiam protui ir kūnui.

1. Tai padeda jų kūnams augti ir atsigauti

Nors miego kiekis, kurio vaikams reikia, keičiasi su amžiumi, nuolatinis, gilus miegas visada turi įtakos jų fizinei ir psichinei gerovei.

2. Tai leidžia jiems sutelkti dėmesį pamokose.

Jei nemiegate ir žiūrite televizorių iki vėlumos, tai pajusite kitą dieną, kad susikoncentruoti darbui kur kas sunkiau. Kai vaikams trūksta miego, dažniau pasireiškia sunkumai mokintis mokykloje arba jiems sunku laikytis nurodymų namuose.

3. Tai išlaiko sveiką svorį.

Remiantis daugybe mokslinių tyrimų, atliktų per daugelį metų, kuo mažiau žmonės miega, tuo didesnė tikimybė, kad laikui bėgant priaugs perteklinių kilogramų.

Tinkamas čiužinys suteikia atramą, o tai reiškia, kad jūsų vaiko kūnas įgauna tokią amortizaciją, kurios reikia, kad stuburas ir vaiko kaklas būtų patogioje, žalos vaiko kūnui, nekeliančioje padėtyje.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

Visos lovos