Patarimai

Ar matuojate savo nakties miegą?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Dabar, kai kone visi turime išmaniuosius laikrodžius, kurie gali suskaičiuoti ir įvertinti mūsų miego kokybę, turime bent šiokias tokias gaires, kur galime tobulėti miegodami.

O jus išmanusis laikrodis pagiria ar duoda velnių už prastą miegą?

Labai svarbu tai, jog mokslininkų paskaičiuota, kad ši svarbioji gilaus miego fazė per naktį turėtų trukti apie 1,5-2,5 val. Ir turime to siekti, nes jos metu smegenų veikla sulėtėja, atsistato, jos tvarko prisiminimus, pailsi nuo dienos rutinos.

O jaunuoliai ir vaikai būtent auga labiausiai per gilaus miego fazę, nes jos metu yra gaminami augimo hormonai.

Skaičiuokite, įvertinkite savo miego kokybę ir jei gilaus miego mažoka, ieškokite priežasties: nuo per vėlyvo kavos puodelio ar per ilgai žiūrėto filmo iki patogios lovos ar išvėdinto miegamojo. Tinkamai pailsėję, būsite darbingesni, laimingesni ir ilgiau gyvensite.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

Visos lovos