Patarimai

Kaip derinti spalvas su miegamojo forma ir dydžiu ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Nedideliems miegamiesiems puikiai tiks šviesūs ir vėsūs tonai – žalsvas, žydras, levandų. Ryškios ir šiltos spalvos suteikia jaukumo, bet vizualiai mažina miegamojo erdvę.

Vizualiai erdvę praplės horizontalūs raštai, o įstrižainės užmaskuos nelygumus, paslėps nišas. Aukštas lubas vizualiai sumažins tos pačios spalvos tapetai, kaip ir ant sienų, na o vertikalūs dryžiai aukština sienas.

Erdviam miegamajam tinkamiausios spalvų kompozicijos – mėlyna ir šviesiai žalia, levandų ir slyvinė, bordo ir švelniai rožinė, raudona ir baklažano, žalia ir sidabrinė spalvos. Šie deriniai dinamiški ir originalūs.

Jei norite suskirstyti kambarį į zonas, pasitelkite skirtingas spalvas – pavyzdžiui, sienos dalį prie lovos galvūgalio galima nudažyti tamsiau, o likusias – šviesesne spalva. Taip miegamajam suteiksite daugiau žaismingumo ir modernumo.

Įrengdami miegamąjį įsiklausykite į intuiciją, kambaryje jums turi būti jauku ir gera. Jei širdis nelinksta prie modernumo, rinkitės tradicinius atspalvius.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/