Patarimai

Kaip pailginti čiužinio tarnavimo laiką ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Jūsų vaikai mėgsta šokinėti ant lovos? Rekomenduojame neleisti jiems to daryti, nes tai sutrumpina čiužinio tarnavimo laiką.

Jeigu ant čiužinio ne tik miegate, bet ir žiūrite televizorių, skaitote, užkandžiaujate, vaikai dažnai šokinėja ant lovos, tuo greičiau čiužinys praranda naudingas savo savybes ir greičiau susidėvi.

Čiužinys tai ilgalaikė prekė, kuri tarnaus jums ne vienerius metus. Ji įtakoja mūsų miego kokybę ir suteikia kūnui galimybę atsipalaiduoti miego metu ir kokybiškai pailsėti, atsikelti žvaliems ir energingiems.

Miego kokybei įtakos turi ne tik patogi, bet ir higieniška miego aplinka. Taigi, svarbu įsigijus čiužinį nepamiršti jo priežiūros, reguliariai valyti, išsiurbti ir užtikrinti tinkamą ventiliaciją taip užtikrinsite švarią miego aplinką ir čiužinys tarnaus ilgiau.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/