Patarimai

Kodėl skauda nugarą ?

Visos lovos miegamojo lovos miegamojo lova miegamosios lovos dvigulė lova dvigule lova dvigules lovos dvigulės lovos dvigules lovos su ciuziniu viengules lovos viengulės lovos stilingos miegamojo lovos lova su patalynės dėže dviaukštės lovos vaikams dvigulė lova su patalynės dėže miegamojo lovos su patalynės dėže dvigulės lovos su patalynės dėže vaikiskos lovos lovos vaikams dviaukste lova vaikiska lova spintelės prie lovos vaikiškos lovos dviaukstes lovos lovos su ciuziniu lova namelis lovos paaugliams spintele prie lovos vaikiška lova dviaukštė lova lietuviskos lovos jaunuolio lova lovos ciuziniai lova masina tachta lova lovos internetu miegamojo lovos su ciuziniu modernios miegamojo lovos prabangios lovos

Mėgstantiems miegoti ant pilvo? Miegojimas ant pilvo paprastai apkrauna kaklą ir stuburą, o šį poveikį dar labiau gali sustiprinti tam netinkamas čiužinys. 

Patariama atkreipti dėmesį, jog čiužinys turi būti ne per minkštas. Nes kietesnis čiužinys padeda išlaikyti tinkamą miego padėtį, taip pat gali padėti sulyginti stuburą ir sumažinti nugaros skausmus.

Pasirinkus naują čiužinį, palankesnį miegui ant pilvo galite jaustis daug geriau ir kokybiškiau pailsėję ir išsimiegoję.

Su amžiumi žmogaus kūnas keičiasi, taip pat ir reikalavimai patogiam čiužiniui. Jeigu pajutote, kad nebeišsimiegate taip gerai ir komfortiškai, kaip anksčiau, pirmiausia patikrinkite savo čiužinį. Nes kuo vyresnis žmogus, tuo čiužinys turėtų būti kietesnis, tai padės išvengti raumenų sustingimo ir nugaros skausmų.

Linkime gero miego.

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI

Daugiau miegamojo patarimų rasite čia:

https://visoslovos.lt/patarimai/

https://visoslovos.lt/